Avusturya Trabzon Arasında Turizm İşbirliği

Avusturya Trabzon ARASINDA Turizm isbirligi Haberi

Trabzon Valisi Dr Recep Kızılcık, Avusturya Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı’nı Konstantin Bekos’u makamında Kabil etti.

TRABZON – İki tanımı i arasindaki onun alandaki ilişkilerin arttırılmasını amaçladıklarını kaydeden Vali Kızılcık, Avusturya’nın turizm Altyapısı konusundaki deneyiminden istifade edebileceklerini kaydetti.

trabzon Turistik yerler

trabzon Turistik yerler

Trabzon Doğu Karadeniz, Film Download Önemli Turizm ve Bir potansiyeline Sahip oldugunu belirten Vali Kızılcık, “Sayın Müsteşar Doğu Karadeniz Bölgesini Ziyaret Etmek amacıyla ilimize Geldi. İki tanımı i arasindaki onu alandaki İlişkiler DAHA recorder noktaya taşınmasını hedefliyoruz. Ilimiz A.Ş. bölgemiz turizm Konusunda Önemli Bir potansiyele Sahip. Özellikle Avusturya’nın turizm altyapısındaki deneyiminden istifade ederek, kayak sporunu dağ sporunu Geliştirme anlamında Önemli Çalışmalar yapabiliriz “Şeklinde konuştu ettik.

Müsteşar Bekos imkb, bölgenin turizm potansiyelin Kendisini de Eklendi çok şaşırttığını kaydederek, “Açıkçasını soylemek gerekirse bölgenin turizm potansiyelini görünce oldukca şaşırdım. Ülke’nin Olarak turizm Konusunda Önemli Bir tecrubeye sahibiz. Bu konuda isbirligi yapabiliriz. AYRICA Türkiye’ye Yatırımlar yapmaktayız, inşallah met bölgeye de bir YATıRım yaparız “dedi.

Konuşmaların ARDINDAN Vali Kızılcık, Müsteşar Bekos’a telkariden Yapılmış fincan takımı hediye ederken, Müsteşar Bekos’da Vali Kızılcık’a Iki tanımı i arasindaki ilişkilerin Almanca Türkçe Kitabı hediye etti A.Ş. Yer Aldığı. (İHA)

Avusturya Trabzon ARASINDA Turizm isbirligi

Avusturya Trabzon ARASINDA Turizm isbirligi Haberi Turizm haberleri kategorisine 02.08.2012 Saat: 17:02 tarihinde eklendi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: