BAYRAM’DA KARADENİZ’DE

Destinasyona Özel gastronomi turları Büyük ILGI dikkat çekiyor. Gezgindamaklar “bayramda” Pitoresk Bir Alem Karadeniz “e Başlıklı tur; hem görmeyi hem Yemeği sevenler for İlginç Bir alternatif OLABILIR …

GezginDamaklar Seyahat Acentası, Kültür damak tadına düşkün Olup bayram tatilini Doğa Ile IÇ buz geçirmek Isteyen SEYAHAT severler for bayramda “Pitoresk Bir Alem Karadeniz’i” E tur düzenliyor ettik.

trabzon tgezilecek yerler

trabzon tgezilecek yerler

 

Samsun Havaalanı’ndan 4 GECE 5 Gün sürecek ettik başlayacak “Pitoresk Bir Alem Karadeniz” TuRU süresince Karadeniz sahilinin dogusunda Yer alan Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Uzungöl, Rize KÜLTÜREL Tarihi row kürek çekmek per ettik, Ayder’de Bir Yandan Yaylalar, Köyler A.Ş. gezilirken, bir, Yandan da damak Şenliği yaşanacak.

Tur boyunca GezginDamaklar’ı Lezzetler ARASINDA Bekleyen, Pideler Basta Olmak Üzere Akçaabat Köftesi, Laz böreği, Hamsikuşu, mıhlama, Balık Köfte, Hamsili Pilav, Mısır Ekmeği, Karalahana Çorbası, kaygana, kuru fasulye, Tereyağlı Pilav, kuymak, Turşu Kavurması, Kara Lahana Sarması, Hamsiköy sütlacı Gibi birbirinden lezzetli Karadeniz Haber ve aliyor Yemekleri.

En fazla 20 kisinin katılabileceği 7-11 Agustos tarihlerinde duzenlenecek “Pitoresk Bir Alem Karadeniz” Bayram Özel turunda, Gezi boyunca Alınacak özenle Seçilmiş Sıra Dışı TÜM menülerle KAHVALTI yemeklerin de Dahil oldugu met turun fıyatı ettik; Uçak Dahil Iki Kişilik odalarda kisi Başı 1.650 TL .

Trabzon Turistik yerler  ettik  Trabzon’u GEZİLECEK yerler  Hakkında en güncel haberler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: