Havada Tempo Düşmüyor…

Ekonomik büyümenin Yüzde 9’dan Yüzde 3’e düşmesine Karsin, HAVA ulaşımında tempo düşmüyor.İlk 9 ayda yolcu trafiğinde Artis Yüzde 10’u Geçerken IÇ hatlarda Yüzde 11,3 ‘ü Buldu. İstanbul Atatürk, 21 büyüme Ile Büyük atak yapti Yüzde. Antalya Yerinde saydı.

trabzon tatili

trabzon tatili

Ekonominin genelinde büyüme Yüzde 9’lardan Yüzde 3. basamağına geriledi. Üçten 1’E yavaşlama demek bu. Ama havayollarındaki yolcu trafiğinde temponun düşmediğine Tanık oluyoruz. Yilin ucu 9 ayında, Yani Ocak-Eylül Döneminde HAVA meydanlarının yolcu trafiğinin 101 milyona yaklaştığını DHMİ bildiriyor. Bu Sayı, Geçen Yilin SIM Express Döneminde 91 milyonmuş. Yani 10,5 ‘a Yakın Manzara Bir Artis var Yüzde.

Sivil havacçılıktaki tr YÜKSEK büyüme İstanbul Atatürk’te. Geçen Yila GÖRE Yüzde 21’e Yakın Manzara Artis gözleniyor. 28 milyondan 34 Milyon yolcuya … Önemli Bir Sıçrama. Atatürk’teki UCTE Biri Dış hatlardan UCTE Ikisi ic hatlardan kaynaklanmış sıçramanın bir araya geldi. Antalya imkb Yıl Yerinde sayıyor araya geldi. Geçen da 21 milyonun eşiğine gelmis, Yıl da SIM Express Yil araya geldi. Antalya BU IC hatlarda Yangın vermis, İç Hat yolcusu az da Olsa azalmış Yıl. Sabiha Gökçen’de imkb duraklama görülüyor. Artışı, Genel artisin BİRAZ Altında, Yüzde 9 dolayında. 

Trabzon Turistik yerler  ettik  Trabzon’u GEZİLECEK yerler  Hakkında en güncel haberler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: