Karadeniz Turizm Toplantıları

karadeniz

karadeniz

KARADENİZE KIYISI OLAN KENTLER TURİZM İÇİN TOPLANIYOR

Rize Dernekler Federasyonu önderliğinde Karadenize kıyısı olan kentler ; Yüz turizm noktası Karadeniz  çalıştayı için Rize de toplanıyor..
Çalıştay Dr.Süleyman Basa ( Rize Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ) ve Prof.Dr.Ali Alp ( TOBB Üniversitesi ) Çalıştay Koordinatörü önderliğinde Çayeli Kültür Merkezinde 16-17 Aralık tarihlerinde Rize de yapılacak.
Toplantı uluslararası boyutta gerçekleşecek olması sebebi uluslarası çapta bir çok akademisyen ve turizm dünyası’nın önemli isimleri çalıştaya katılıyor..
Çalıştaya Türkiye den  katılan önemli isimler ise şöyle ;
Rıza Çakır ( Çayeli Belediye Başkanı ) ,Metin Kalkavan ( Deniz Ticaret Odası Başkanı ) , Halim Mete ( TOBB Başkan Yardımcısı ),
Başaran Ulusoy ( TURSAB  Başkanı ), Fikri Kolenoğlu ( Kültür ve Turizm Bakanlığı Kontrolorler Kurulu Başkanı ) ,Nusret Bayraktar ( Milletvekili, Bayındırlık,Ulaştırma,İmar ve Turizm Komisyonu Başkanı ) ,Seyfullah Hacımüftuoğlu ( Rize Valisi ) ; Savaş Çolakoğlu ( SKAL Ankara Başkanı ) ,Seçim Aydın ( TUROFED 2.Başkanı ),Hüseyin Hakkı Kahveci ( Turizm Yazarı,Sektör Profesyoneli,TV Programcısı ve Gazeteci ),Azize Şahin ( Brandcomm ),Sait Aynacı ( 100 Yer Projesi ) ,Av.Ahmet Çamyar ( Katuder-Türkiye ),Yard.Doç,Dr.Nuray Türker ( Karabük Üniversitesi Turizm ve İşletmecilik Bölümü öğretim üyesi ),Prof. Dr. Reşat Kasap ( Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü Başkanı),Yılmaz Dağcı (İMEAK Deniz Ticaret Odası Yön. Kur. Başdanışmanı),Levent Ballar ( Turmepa Genel Sekreteri) ,Mesut Şenol ( Karadeniz’in Kirliliğe karşı korunması komisyonu sekreterya danışmanı ),Doç.Dr.Bülent Verep ( Rize Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi );

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: