Kaya Turizm Ankara ve İstanbul’da Lüks Otel Açmaya Hazırlanıyor

trabzon tatili

trabzon tatili

Antalya Belek’te Kaya Palazzo markalı lüks oteli hizmete açan Kaya Turizm, Ankara ve İstanbul’da da lüks otel yatırımları yapmak için çalışmalara başladı.

Kısa süre önce Antalya Belekte 250 milyon liralık yatırımla ‘Palazzo’ markasıyla otel açan Kaya Turizm, Ankara ve İstanbul’da da ‘lüks’ otel yatırımları yapmaya hazırlanıyor.
2014’te Ankara’da  Kaya Palazzo’yu hayata geçireceklerini söyleyen Kaya Turizm  Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, İstanbul’da da şehir oteli açmayı hedeflediklerini söyledi. Kaya, şehirlerdeki yabancı marka üstünlüğüne yerli zincir olarak dur demek istediklerini belirtti.
Eylül ayında Belek’te Palazzo Kongre Merkezi’nin hizmete açılacağı bilgisini veren Kaya, kongre merkezinin toplam 15 bin metrekare alana kurulu olduğunu ve aynı anda 7 bin kişinin toplantı yapabileceği  şekilde tasarlandığını söyledi. 3 bin 500 kişilik konaklama imkanının olacağını dile getiren Kaya, “Konaklama yapılan otelden doğrudan girişi olacak. Bu özelliği ve konaklama kapasitesi ile şimdiden uluslar arası kongre organizasyonları için talep alıyoruz. Kardiyolojide Yenilikler Kongresi, Nörofizyoloji Kongresi, Böbrek Hipertansiyon Kongresi, Romatoloji Kongresi ve Ürolojik Cerrahi Kongresi düzenelenecek organizasyonlar arasında” dye konuştu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: