Tekirovası’na ödül ve sertifika

trabzon tatili

trabzon tatili

Yeşil ve mavinin birleştiği Antalya’nın en güzel koyunda, Tahtalı Dağı eteklerinde, 2010 yılından bu yana hizmet veren Güral Premier Otel Tekirova, gerçekleştirilen ‘Yeşil Anahtar’ denetiminden başarı ile geçerek Türkiye’de bir ilke imza atarak ‘Yeşil Anahtar’ ödülüne layık görüldü.

Tesis, aynı zamanda turizm sektöründe Gıda Güvenliği, Su ve Çevre Hijyen Riskleri Yönetimialanında faaliyet gösteren, konusunda en bilgili bağımsız denetleme, danışmanlık ve eğitim kuruluşu olan ISIS denetlemeleri sonucunda ise sertifika almaya hak kazandı.

Güral Premier Otel Tekirova, çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerekdestekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası eko etiket olan ‘Yeşil Anahtar’ programının denetiminden başarı ile geçerek Türkiye’de ilk kez ‘Yeşil Anahtar’ ödülüne layık görüldü.

Yeşil Anahtar Programı 2012 yılında yürütülmeye başlanmış olup güncel verilere göre toplamda 19 Yeşil Anahtar ödüllü işletme bulunuyor. Güral Premier Otel Tekirova ise Batı Antalya olarak adlandırılan bölgede tek Yeşil Anahtarlı tesis olup, 2013 yılında ülkemizde bu ödülü almaya hakkazanan ilk işletme olarak dikkat çekiyor. Yeşil anahtar sahibi olan Güral Premier Otel Tekirova, bu ödül ile birlikte 12 farklı başlık altında toplamda 103 kriterden sorumlu oluyor.

Güral Premier Otel Tekirova ISIS sertifikası almaya hak kazandı

2003 yılından itibaren dört farklı ülkede turizm sektöründe Gıda Güvenliği, Su ve Çevre HijyenRiskleri Yönetimi alanında faaliyet gösteren, konusunda en bilgili bağımsız denetleme, danışmanlık ve eğitim kuruluşu olan ISIS ile çalışmakta olan Güral Premier Otel Tekirova, gıda, Su, Hamam-Spa Hijyen, Housekeeping ve Hijyen kontrollerinden başarıyla geçerek ISISsertifikası almaya hak kazandı.

Tesiste gerçekleştirilen detaylı kontroller sonucu ‘Gıda Güvenliği’ denetimleri sonucu ‘ISIS FOOD SAFETY CERTIFICATE (Gıda Güvenliği Sertifikası)’ , ‘Su Güvenliği’ denetimleri sonucu ‘ISIS WATER SAFETY CERTIFICATE (Su Güvenliği Sertifikası)’, ‘Hamam-Spa Hijyen’ değerlendirmeleri sonucu ‘ISIS HAMAM-SPA CONTROL CERTIFICATE (Hamam-Spa HijyenKontrolü)’, ‘Housekeeping Hijyen’ denetimi sonucu ise ‘ISIS HOUSEKEEPING CONTROL CERTIFICATE’ sertifikaları verildi.

Trabzon Turistik yerler ve Trabzon gezilecek yerler hakkında en güncel haberler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: